Pomůžeme vám s tím, co neděláte každý den. My ano

Potřebujete zajistit procesy na které nemáte kapacity, znalosti nebo se zkrátka chcete soustředit na vaše podnikání a ostatní chcete přenechat odborníkům?  Naši vyškolení pracovníci k Vám přinesou zkušenosti z jiných firem a organizací a pomohou vyhnout se nejčastějším chybám a problémům.

S čím nejčastěji pomáháme?


   Řídíme projekty

Potřebujete řídit složité organizační nebo IT projekty a nemáte s tím dost zkušeností? Potřebujete například řídit vašeho dodavatele informačního systému a nemáte na to kapacitu? Obraťte se na nás.

   Zastupujeme zákazníky v technických věcech v IT vůči dodavatelům

Chcete vybrat nebo zavést nějaký podnikový software nebo informační systém v pořádku a bez starostí? My máme takových projektů úspěšně za sebou více a víme čeho se vyvarovat a na co si dát pozor. 

   Zajišťujeme, aby podnikový software dělal co potřebujete

Chcete aby váš podnikový software dělal co potřebujete a nedělal co nepotřebujete? Aby plně podporoval vaše podnikání a provoz vaší firmy?  Vybíráte nový a nevíte jaký? Pomůžeme vám aby byl v souladu s potřebami vašeho podnikání. 

   Umíme navrhnout správné propojení podnikových systémů

Potřebujete pomoci s propojením vašich podnikových aplikací a sjednocením informačního systému?  Chcete někoho nezávislého, kdo vám pomůže zlepvit provoz vašeho IT? 

   Zlepšujeme kvalitu služeb  

Pomůžeme zlepšit kvalitu vašich služeb pomocí propracovaných metod řízení kvality,  prozákaznického přístupu nebo pomocí optimalizace vašich tras či rozložení poboček v území.

   Zjednodušujeme firemní administrativu  

Nemáte zkušenosti s tím, jak nastavit všechny organizační věci? Jak správně udělat pracovní náplně tak, aby vás to nestálo mnoho času? Pomůžeme vám zjednodušit a lépe nastavit fungování firmy.

  Nastavit a udržet informační systém v pořádku 

Pomáháme zlepšit fungování informačního systému, propojení jednotlivých aplikací tak, aby spolu fungovaly.  Nemáte zkušenosti s výběrem svého nového informačního systému, jeho dodavatele nebo jej chcete dokonce řídit?

Zajistíme Vám komplexní služby v uvedených oblastech. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

 kontaktní formulář

Designed by Cortis | Copyright © 2019 Cortis consulting All rights reserved | Autor ikon