Personalistika

Jednoduchý personální software

Chcete jednoduše řešit evidenci zaměstnanců všech důležitých informací k nim? Nestačí vám už excel a chcete jen něco jednoduchého, co nemusíte instalovat, můžete používat hned a ještě si to můžete přizpůsobit? Máte již vyřešené mzdové účetnictví a chybí vám praktický provozní systém?

V našem software můžete jednoduše vést důležité údaje k vašim zaměstnancům, externistům, kontraktorům nebo třeba jen brigádníkům. Jednoduché a zároveň bezpečné. Velkou výhodou je obrovská možnost přizpůsobení.

Bezpečný

Nemusíte se bát, vaše data jsou uchována v bezpečných datových centrech ochráněná proti útoku, ztrátě nebo zneužití. Náš personální software je v souladu s GDPR a dalšími principy ochrany (nejen) osobních údajů. Používají i velké firmy a proto o svá data nemusíte mít obavu. 

Přínosy personálního software


 

Personální evidence

  • Evidence pracovníků
  • Evidence personálií
  • Osobní plány rozvoje

Evidence pracovních smluv

  • Pracovní smlouvy
  • Přílohy k pracovním smlouvám
  • Hlídání termínů k pracovním smlouvám
 

Nástup nového zaměstnance

Nástup zaměstnance (tzv. onboarding) a ukončení zaměstnaneckého poměru (tzv. offboarding) je vždy spojeno s vlekým papírováním. Naše řešení pro personalistiku ale obsahuje zjednodušení těchto procesů ato pomocí jednoduchého vedení všech souvislostí zaměstnance, které je dostupné přes portál zaměstnance a kde může vidět, jaké pracovní pomůcky má vydané nebo s jakými směrnicemi, a dalšími firemními dokumenty se má seznámit.

Více se můžete podívat na popis nástupu nového zaměstnance zde.

Co je jednoduchý personální software a jak ho zprovoznit?

Celé řešení je je aplikace, kterou nemusíte instalovat na svoje počítače. Vše spouštíte a ovládáte jen pomocí webového prohlížeče, podobně jako jiné internetové stránky. Řešení je postaveno na prostředí OneSoft Connect, můžete si ji sami zdarma vyzkoušet.

Designed by Cortis | Copyright © 2020 Cortis consulting All rights reserved | Autor ikon