Odborné věci neděláte každý den. My ano.


Chcete provést změnu, kterou neděláte každý den?

Pomůžeme vám ji zrealizovat, přineseme zkušenosti odjinud. Díky našim zkušenostem se vyhnete chybám a problémům.

  • Chcete zlepšit své fungování a své procesy?
  • Vybíráte nebo měníte podnikový software nebo celý informační systém?
  • Usilujete o spokojenějšího zákazníka?
  • Chcete se soustředit na své hlavní procesy?

Toto jsou příklady toho, co pomáháme řešit. Co potřebujete vy?


   Zlepšit procesy a zavést procesní řízení

Pokud potřebujete zavést procesní řízení,  rádi Vám pomůžeme  a předáme naše zkušenosti. Procesní řízení Vám pomůže zlepšit fungování organizace, snížit chybovost, náklady a zvýšit spokojenost Vašich zákazníků.

    Zvyšovat výkonnost organizace

Pomůžeme zlepšit nalézt a odstranit Vaše slabé stránky, zvýšit výkonnost a efektivnost vaší organizace. Pomůžeme nastavit motivační systém nebo zlepšit fungování Vašeho  informační systému.

   Zlepšovat řízení organizace

Pokud potřebujete řešit situaci v organizaci, kterou řešit neumíte nebo získat pohled na svou situaci od třetí strany, obraťte se na nás. Pomáháme organizacím v jejich růstu a zlepšování.  

   Vytvořit dlouhodobou strategii nebo zavést strategické řízení

Služby strategického poradenství jsou zaměřeny na vrcholový management organizací. Umíme pomoci s nastavením informační strategie, strategie řízení a rozvoje služeb a v řadě dalších oblastí. ... 

  Řídit změny v organizaci a řídit rizika

Pomáháme našim klientům v pohybu vpřed, tedy realizovat změny. To občas vyžaduje pomoc zvenku. Podobně jako analýza a nastavení systému řízení rizik.

  Nastavit a udržet informační systém v pořádku

Pomáháme zlepšit fungování informačního systému, propojení jednotlivých aplikací tak, aby spolu fungovaly.  Nemáte zkušenosti s výběrem svého nového informačního systému, jeho dodavatele nebo jej chcete dokonce řídit? .

   Analyzovat dopady změn a strategických záměrů

Plánujete změnu v organizaci nebo změnu svého informačního systému a potřebujete zjistit a naplánovat, co všechno změna způsobí a co všechno musíte udělat? Naši poradci pomohou situaci analyzovat, provést základní SWOT analýzu, vytvořit seznam dopadů změny a navrhnout plán opatření.
...i vám pomůžeme být lepší

Zajistíme Vám komplexní služby v oblasti organizačního, manažerského, IT poradenství nebo analytické služby přizpůsobené přesně Vašim potřebám. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Další služby, které pro naše klienty děláme
Jak postupujeme a jaké nástroje využíváme?

Šetříme váš čas a nevymýšlíme již vymyšlené. Jako podporu pro naše služby používáme světově uznávané a používané postupy a metodiky jako jsou Prince2, ITIL, Cobit a CorSet Framework. To nám pomáhá šetřit váš čas a zrychlit celý průběh naší práce. Jako podporu pro naši práci využíváme OneSoft Connect.

  nebo využijte poptávkový formulář


Designed by Cortis | Copyright © 2019 Cortis consulting All rights reserved | Autor ikon