Procesní audit

    

Procesní audity pro firmy a organizace


Pokud potřebujete identifikovat problémové procesy, vytvořit úplný výčet procesů nebo najít oblasti s největším potenciálem pro zlepšení, pak hledáte procesní audit. Naši konzultanti provedou zmapování a analýzu procesů v organizaci. Při procesních auditech používáme mezinárodně uznávané rámce, jako jsou EFQM či CAF. Při analýze či nastavení procesů vycházíme také z metodiky  CorSet Framework, zejména využíváme mapu procesů, která pomáhá zjednodušit a zrychlit jejich analýzu. Všichni naši zákazníci toto nesmírně oceňují, protože to snižuje jejich zatížení během analýzy. Součástí podrobného auditu procesů může být také, podle vašich potřeb, audit výkonnosti a efektivnosti procesů a činností vašich procesů a činností.


Co nabízíme

 

Zmapování vašich procesů

  • Mapa procesů organizace
  • Katalog procesů a činností

Detailní analýza procesů

  • Modely procesů
  • Optimalizace procesů
 

Jak postupujeme a jaké nástroje využíváme?

Využíváme našich nejlepších zkušeností i nejlepších praktik z celého světa. Používáme osvědčené a vyzkoušené postupy tak, abychom ušetřili zbytečné tápání a dosáhli společně cílů projektu. Využíváme rámce pro analýzu organizace, jako jsou EFQM, CAF či procesní rámce jako jsou CorSet Framework nebo ITIL, které pomohou nezapomenout na žádný podstatný proces, protože využívají mapu procesů. Ta pomáhá projít celou organizaci aniž bychom museli složitě přicházet na to, jaké procesy vlastně uvnitř organizace jsou.

Corset-framewrok-mapa-procesuŠetříme váš čas a nevymýšlíme již vymyšlené. Pro audit kvality používáme světově uznávané a používané metodiky, jako jsou ITIL, Cobit a CorSet Framework. To nám pomáhá šetřit váš, které pomáhá definovat informační potřeby organizace a obsahuje užitečné referenční modely. To nám pomáhá snížit zatížení zákazníka v průběhu auditu a zrychlit celý projekt.

Jako podporu pro audit kvality využíváme cloudový software OneSoft Connect.


Související služby


Potřebujete provést procesní audit u vás nebo máte další dotazy?

Zajistíme Vám komplexní služby v oblasti organizačního, manažerského, IT poradenství nebo analytické služby přizpůsobené přesně Vašim potřebám. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

  kontaktní formulář


Designed by Cortis | Copyright © 2020 Cortis consulting All rights reserved | Autor ikon