Vzdělávání

...pomáháme zvyšovat vaše znalosti

Potřebujete zvýšit svoje znalosti a dovednosti a vzdělávat se v oblasti řízení a managementu? Ve spolupráci s našimi partnery vám dokážeme zajistit komplexní vzdělávací služby, které pokrývají široké spektrum od rozvoje základních komunikačních a mezilidských dovedností, přes odbornou způsobilost až po pokročilé manažerské vzdělávání. Vzdělávání a trénink dovedností jsou zaměřeny na rozvoj manažerského řízení a jsou založeny na praktických zkušenostech.

   Rozvoj personálních dovedností

Pomůžeme Vám zvýšit vaše dovednosti pomocí sady školení či praktických tréninků a to měkkými dovednostmi, jako je time management nebo vedení porad počínaje a certifikací dle mezinárodních metodik či standardů konče.

  Rozvoj manažerských dovedností

Zajistíme pro Vás rozvoj manažerských dovedností v oblastech strategického řízení, řízení služeb, řízení kvality nebo procesního řízení. Pokud chcete zakončit svoje vzdělání mezinárodním certifikátem nebo akreditovaným školením, jistě si z naší nabídky vyberete.Zajistíme pro Vás ucelené vzdělávací programy přizpůsobené přesně vašim potřebám.  Nevybrali jste si z nabídky standardních školení?  Připravíme Vám školení či trénink přesně podle Vašich požadavků. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

 kontaktní formulář

Designed by Cortis | Copyright © 2020 Cortis consulting All rights reserved | Autor ikon