Napsali o nás

Ročenka The Best 2012 KPMG

V ročence 11 nejzajímavějších a nejúspěšnějších projektů elektronizace veřejné správy České republiky The BEST 2012 je společnost CORTIS Consulting zastoupena projektem Procesní analýza a komunikační strategie. Za tento projekt statutární město Opava také obdrželo v listopadu 2012 zvláštní ocenění.


Sbírka případových studií z měst a obcí

V rámci projektu Vzdělaný zastupitel vznikla publikace Sbírka případových studií z měst a obcí. Obsahuje 20 studií z 9 samosprávných oblastí. Společnost CORTIS Consulting s.r.o. je zastoupena projektem Katalog služeb magistrátu města Zlína.


Veřejná správa

Součástí mimořádné přílohy časopisu Veřejná správa čísla 7/2012 je článek Recepty do kuchařky registrů. Tento článek představuje studii dopadů zákona o základních registrech na územní samosprávu, kterou pro Ministerstvo vnitra České republiky a krajské úřady zpracovala společnost CORTIS Consulting s.r.o.


Moderní obec

V časopisu Moderní obec číslo 3/2012 je publikován článek Nové Město na Moravě využívá chytřejší informační technologie. Článek pojednává, mj. o úspěšné implementaci aplikace EFESSO v prostředí úřadu.


Parlamentní magazín

V čísle 7-8/2011 Parlamentního magazínu je článek na téma Moderní řízení proniká do veřejné správy, aneb mohou obce řídit procesy a služby jednoduše?. Jsou uvedeny pozitivní zkušenosti zástupců magistrátu města Opavy s projektem, který realizovala společnost CORTIS Consulting v letech 2011 a 2012.


ARC revue

První číslo roku 2009 přineslo rozsáhlý článek o projektu CORTIS Consulting na téma prostorové optimalizace sítě zdravotnické záchranné služby ve Zlínském kraji. Úkolem projektu bylo zhodnotit stávající stav zdravotnické záchranné služby v kraji a posoudit dva návrhy rozšíření sítě výjezdových základen (Ministerstvo zdravotnictví ČR, Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje). Vzhledem ke skutečnosti, že ani jeden z těchto scénářů nenaplňoval požadavky na optimální pokrytí, byl vytvořen prostřednictvím vlastního nástroje nástroje GeOPT návrh, který nakonec poskytl téměř 100 % pokrytí i v situaci nepříznivých povětrnostních podmínek a adekvátně snížené rychlosti.


Designed by Cortis | Copyright © 2019 Cortis consulting All rights reserved | Autor ikon