Koho hledáme

Kdokoliv kdo má chuť s námi pracovat

Hledáme spolehlivé lidi, které tato práce baví a chtějí přispět k rozvoji našeho týmu. 

Senior Consultant / Senior Expert

člověk s dlouholetou praxí v oblastech našeho portfolia služeb, zejména zejména poradenství, IT, řízení organizací, řízení výkonnosti, ERP, CRM, řízení služeb, outsourcing, který má chuť se podílet na rozšiřování našich služeb a stát se klíčovou osobou v našem týmu.

Co požadujeme? Zkušenosti minimálně 8 let, kontakty, orientaci v oboru, slušnost, lidský přístup a zapálení pro věc. Hledáme člověka, který bude vědět, co má dělat.

Co nabízíme? Odpovídající platové ohodnocení, kvalitní zázemí a profesionální tým.

PHP, Javascript vývojář, ne programátor

Programátoři programují (cokoliv) a vývojáři vyvíjejí řešení. My chceme vyvíjet pěkná řešení pro naše klienty a proto hledáme vývojáře se zkušenostmi v PHP (nejlépe Zend Framework) a s Javasrciptem, JS. Všechno ostatní vám rádi vysvětlíme. 

Co požadujeme? Zkušenosti, schopnost týmové spolupráce a schopnost samostatně myslet. Myslet! Dále orientaci v oboru, slušnost, lidský přístup, chuť se dále rozvíjet a zapálení pro věc. Hledáme člověka, který bude vědět, co má dělat.

Místo? ideálně v Plzni, Praze nebo kdekoliv jinde, třeba v Bangalore nebo San Francisku.

Co nabízíme? Práci u nás! Pro to další se vždycky najde řešení. Kontakt


V případě, že Vás práce v CORTISu zajímá a máte zájem nám nabídnout Vaše zkušenosti a schopnosti, zašlete nám strukturovaný životopis a motivační dopis na adresu david.melichar (at) cortis.cz

 

Designed by Cortis | Copyright © 2019 Cortis consulting All rights reserved | Autor ikon